C4

Teknoloji Hizmetinizde

Yeni Citroën C4’ün tasarımı, daha ilk bakışta sağlamlık vegüven hissi uyandırırken incelikle şekillendirilmiş hatlarıve krom detayları dış görünümdeki özeni ortaya çıkarıyor.İç tasarımsa rahatlık, zarafet ve teknolojiyi yansıtmakta.Üstelik ergonomisi ve dizaynı sayesinde kolay sürüşsağlayan Citroën C4, direksiyon başında olmanın keyfini enüst düzeyde yaşatacak. Yeni otomatikleştirilmiş şanzımanı(MCP) ile teknolojiyi ve şıklığı buluşturan orijinal tasarımlıvites kolu, yeni Citroën C4’ü konfor ve rahatlığın tanımıhaline getirirken vitesle ön konsol arasında yer alan sürgülükapaklı depolama bölmesi, aynı zamanda MP3 ve USBbağlantı noktalarını; pratik ve kullanışlı ön kol dayamaünitesiyse 230 voltluk prizi gizliyor.

 

Yeni Citroën C4’ün, bulunduğu segment için son dereceyenilikçi olan bel destekli ve masaj fonksiyonlu ön koltukları,sürücü ve yolcu için sınırsız konforun sadece başlangıcı...Tüm bunların yanı sıra çift bölgeli otomatik klima sistemi,üç farklı seviyesiyle kullanıcıların beklentisini tam olarakkarşılıyor. Yine bu sistemde yer alan REST seçeneğiylemotor durduktan sonra bile araç içi havalandırma sistemibir süre daha çalışmaya devam etmekte; dört ayrı sinyalalternatifi içeren polifonik uyarı, kullanıcının beğenisine vetercihine göre ayarlanabilmektedir.Kısacası yeni Citroën C4’ün direksiyonuna bir keregeçtiğinizde bir daha ondan ayrılmak istemeyeceksiniz.

 

Konfor Alanı

Öncelikle göz zevki… Yeni Citroën C4’ün içinde her şey estetik,incelikli ve yerli yerinde. Sadece konforlu ve şık koltuklara bakmakbile Yeni Citroën C4’e sahip olmayı istemeniz için yeterli. Sonrasımı? Kısaca keyif… Şık ve özenli malzemeler, akustik konfor vegeniş iç hacimle gelen otomobil zevki…Yeni Citroën C4’ün içinde yer alan her detay, size konfor verahatlık sunmak için tasarlandı.

 

  

Test Sürüşü Randevu Formu

Aşağıda belirtilen formu doldurmanız halinde müşteri temsilcimiz sizinle en kısa
zamanda irtibata geçip, test sürüşü için uygun zamanı size bildirecektir.

 

Ad

Soyad

Cep Telefonu

E-Posta

İlçe

Ehliyetinizi Hangi Yılda Aldınız?

Test Sürüşü Yapmak İsteediğiniz Araç Modeli Nedir?

İletmek istediğiniz farklı bir konu varmı?

 

                 

 

 

 

+ Anasayfa

+ Hakkımızda

+ Satış Sonrası Hizmetler

+ 2.El Araç Filosu

+ İletişim Bilgileri

 

 

C3

C4

Yeni C4 Picasso

C5

C-elysée

 

 

Nemo Combi

Yeni Berlingo

 

 

Ds5

 

 

Adres

Satış

Sigorta

Fax

 

E-Posta

:

:

:

:

 

:

Ankara Yolu 1.km No:154 Çorum

+90 364 224 94 94

+90 364 224 39 19

+90 364 224 48 58

 

info@sahinoto.com.tr

 

Art Fotoğraf ve Reklam Hizmetleri